Побудовано на платформі

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Стартує подача проектів бюджету участі громади

Європейська практика діалогу між владою та громадянами, яку переймають демократично зорієнтовані українські міста та ОТГ. Бюджет участі наділяє мешканців правом впливу на розподіл бюджету, а владі приносить актуальні ідеї стратегічного локального розвитку
Анонс події
15.01.2020

новина1505

29.05.2020

Географія ландшафту

текст
29.05.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»

Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».
03.03.2020

GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE

Це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.
11.02.2020

Громади Чернігівщини підтримують «зелену революцію»

Сонячна енергетика та відновлювальні джерела енергії стають все більше популярними в Україні. Інвестори, підприємства та домогосподарства створюють «зелену енергію», отримуючи прибуток від продажу кіловат або задовольняють власні потреби у електроенергії.
Публікації

Як служба зайнятості працювала із мешканцями ОТГ

800 виїзних акцій в об’єднані територіальні громади здійснила у минулому році служба зайнятості. В результаті послугами було охоплено більше 3000 громадян.

Свято громади

17 червня о 18:00 відбудеться свято громади.
Анонс події

Тимчасове припинення гарячого водопостачання в громаді

У період з 15 по 20 червня буде припинено гаряче водопостачання

Історичний фронт інформаційної війни

Розмова про історію як інструмент та зброю
Публікації

Як створити ефективні ЦНАП

Однією з найуспішніших реформ в Україні є реформа місцевого самоврядування. Новоутворені об'єднані територіальні громади, особливо у сільській місцевості, повертають життя у громади. Відремонтовані дороги, освітлення, нові школи - це вже очевидні зміни для мешканців багатьох ОТГ.

Тренінг з комунікацій та ефективного управління

Спеціалісти Олександрівської ОТГ пройшли дводенний тренінг в рамках проекту Програми місцевого системного розвитку.
Побудовано на платформі