Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Тренінг з комунікацій та ефективного управління

Новина
15.02.2019

За допомогою спілкування та аналізу веб-сторінок громад учасники тренінгу дійшли висновку, що кожна посадова особа сьогодні має володіти навичками комунікації, бути відкритою для громади, особливо – під час впровадження змін. Психолог та юрист, тренер соціальних проектів Віктор Одиниця розповів, як саме громадам досягти ефективної комунікації, формувати позитивний образ, узагальнив та продемонстрував досвід успішних громад та міст України в цьому питанні.

Для спеціалістів-землевпорядників навчальний модуль з практичного інструментарію управління землями в ОТГ провела керівник технічного департаменту ТОВ «БломІнфоЮкрейн» Катерина Резникова. Практичний інструментарій покликаний вирішити проблеми землеустрою в громаді, зробити прийняття рішень обґрунтованим та зрозумілим для її мешканців. Впровадження цього інструменту в ОТГ дасть можливість планувати інвестиційні проекти, інвестори матимуть доступ до інформації, яка зацікавить їх вкладати кошти та розвивати свій бізнес на території ОТГ.

«Створення схеми сучасного використання та схеми обмежень у використанні земель – це початок прогресу. Без цього неможливий розвиток, залучення інвестицій та прогрес громади», - коментує начальник управління земельних відносин та АПК Олександрівсьої селищної ради Володимир Кисловський.

На спеціалістів-землевпорядників чекає ще серія тренінгів, в результаті яких вони отримають доступ до практичного інструментарію та зможуть працювати над створенням інформаційної бази ОТГ.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше